Erkek Giyim Markası Ravanelli


Ravanelli olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Moda sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle öncü rol üstleniyor, trendleri kendi çizgimizle yorumlayarak erkeklerin beğenisine sunuyoruz.

Farklı yaş gruplarına yönelik seçenekler sunan koleksiyonlarımız, erkeklere haftanın her günü en konforlu giyim deneyimini yaşatıyor. Yoğun bir iş toplantısında özgürce hareket edebileceğiniz takım elbiseler, bir pazar kahvaltısında konfor sunan gündelik tasarımlar, bir kayak tatilinde içinizi ısıtan trikolar Ravanelli deneyimini zenginleştiren öğelerden bazıları.
 


Dünya genelinde 36 ülkeye ihracat satışı
Yılda 600.000 adet üretim
3.000 metre kare üretim tesisi
250 çalışan

Bugün Türkiye’de yurt dışında İspanya Sırbistan, Fransa, Kıbrıs, Irak, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Suudi Arabistan, Kazakistan, Azerbeycan  Rusya ve Kosova’da başta olmak üzere toplamda 36 ülkeye ürün ihraç ediyoruz Dünya üzerine yayılmış Ravanelli olarak, dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışırken, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.


Vizyonumuz

“Nitelikli insan kaynağımız ile sunulan hizmet sayesinde kaliteli ürün çeşitliliğini uygun fiyatlarla sunup, yurtiçi Pazar payımızı arttırarak lider marka hedefini devam ettirmek ve yurtdışı pazarında tanınmış 10 markadan biri olmak”

 
Misyonumuz

“Erkek moda perakendeciliğinde uluslararası pazarlarda dünya çapında tercih edilen lider marka olmak” 

  • Yürürlükteki ulusal ve uluslararası yasal ve diğer şartların çevre boyutlarıyla ilgili yükümlülüklerine uymak;
  • Sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak, doğal kaynakları verimli kullanılmak ve atıkların azaltılmasını hedeflemek;
  • Mal ve hizmet alınan tedarikçilerle, kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak iş birliği ve güven temelinde çalışarak maliyetleri düşürmek, verimliliği ve uzun vadeli kârlılığı artırmak; 

Kalite Politikamız

Ravanelli’nin vizyonuna uygun olarak hedefimiz, Yasal ve Standardın şartları, kuruluşa bağlı iç-dış konular ile ilgili taraflar ve müşterilerimizin beklentileri dikkate alınmak suretiyle, sektörde lider firma olarak, sahip olduğumuz müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını “Daima, Doğru Ürün- Doğru Zaman- Doğru Fiyat” ilkesi ile karşılarken, dünya standartlarında kaliteli ürün ve hizmetlerimiz ile yeni müşteriler kazanmak ve firmamızı sürekli geliştirmektir.

Yenilikçi, dinamik, değişime açık, sürekli büyüme ve iyileştirme sağlayarak uluslararası pazarda da rekabet edebilmek ana hedefimizdir. Bu hedefimize ulaşmamızdaki en önemli kaynağımız çalışanlarımızdır.

Çalışanlarımızın yüksek motivasyonu, ekip çalışmasına uyumu, yaratıcılığı, müşteri odaklılığı ve verimliliği kalitemizin ve başarımızın temelidir. Çalışanlarımıza bu konularda eğitim vermek ve onların kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak bizim önceliğimizdir.

Tedarikçilerimiz ile “Karşılıklı Güvene Dayalı İş Birliği” içinde çalışır ve aynı kalite anlayışını paylaşırız. Tedarikçilerimizi de sistemimizin bir parçası olarak kabul ederiz.

Sektörümüzde lider olmak için teknoloji ve varlıklarımızın kalitesini en üst düzeyde tutar, etkin bir şekilde kullanır ve yenilikleri yakından takip ederiz.

Kaliteli Ürün ve Hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlayarak, risk ve fırsatlar göz önüne alınarak hizmet süreçlerinin ve Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, Türkiye’nin saygın ve tercih edilen markası olan RAVANELLİ markasını dünyaya sunar

RAVANELLİ TEKSTİL TİC LTD ŞTİ.