Dijital Dönüşen Mağazalar

Dijital Dönüşen Mağazalar

Dijitalleşen Mağazacılık ve Servis Örneği “Görüntülü Online Satış Hizmeti” 

Dijitalleşen Mağazacılık ve Servis Örneği “Görüntülü Online Satış Hizmeti”

 

 

 

 

Yaşam ve alışveriş alışkanlıklarının değiştiği, online alışverişin önem kazandığı bu dönemde, dijital dünya yeni bir ivme kazandı. Kuşkusuz hayatımızın dijitalleşmesi koronavirüsle başlamadı ama hayatımıza da yenilikler kattı. Milyonlarca insan “Home office” kavramı ile tanıştı, kapalı olan alışveriş mağazaları bir tıkla ayağımıza geldi. Bu süreçte düğünlerini erteleyen çiftler ise düğün alışverişlerini online platformlardan sürdürmeye devam ediyorlar.

 

 

post

Altınyıldız Classics olarak, özel gecelerin ve düğünlerin vazgeçilmezleri olan takım elbise, smokin ve ceketleri rahatlıkla seçebilmeniz için “Görüntülü online satış hizmeti”mizi hayata geçirdik. Takım elbise, ceket ve smokin özelinde başlattığımız uygulamamızı tüm ürünlerimizi kapsayacak şekilde genişletiyoruz.

Uygulmadan faydalanmak isterseniz, ravanelli.com.tr adresinden tarih ve saat seçerek randevularınızı oluşturabilirsiniz. Randevu saatiniz geldiğinde görüntülü canlı servis sürecinin başlamasıyla, satın almayı düşündüğünüz ürünler ile ilgili görüşüp karar verip farklı kombinler yaparak online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

post

Mağazalarımızın yavaş yavaş açılmaya başladığı bu dönemde online süreçlerimizde de gelişmeler ve yenilikler sizi bekliyor. Görüntülü online satış hizmetimiz ile dijitalleşen müşteri deneyimini keyfe dönüştürürüken sizlere özel bir alışveriş deneyimi yaşatmanın mutluluğunu duyuyoruz.

 

 

 

 

Etiketler: Dijital Dönüşüm
Haziran 22, 2020
Listeye dön